Na fotce se naše dvě hvězdy Eliška a Kája smějí a mají proč: Nejistota kolem směřování skupiny MULTI má konečně první pevné dohody.  V těchto dnech jednáme se všemi zainteresovanými sponzory, svazy a  partnery. Jsou to jednání  složitá,  hlavně když si uvědomíme, že kupní a hlavně marketingový potenciál se limitně blíží nule a dětský sport není miláčkem donátorů financí...

Přesto máme první výsledky,  hlavním partnerem skupiny bude "EA hotels" group, provozovatel hotelu Sen. Po dvou letech jejich podpory jsme vyhodnotili spolupráci a nakonec našli cestu, jak pokračovat .

Dalším patrnerem je LBS-sport.cz  a jejich profi triatlonová stáj. Skrze tuto platformu budou triatlonu chtiví mulťáci startovat na oficiálních akcích.  Třetím sponzorem je firma Xerox, kterou nemusím představovat. 

Teď bude důležité jak dopadne jednání na svazech tj.  jak nastavit oddíl tak, aby byl schopen zajistit dotační podporu  na svou činnost. To by mělo být jasné do konce února. 

Rozhodnutím Rady LO vznikne  tzv "Obikova" skupina  určená i dětem s nevýkonnostním zaměřením,  kam budou moci přejít všichni kdo budou míti zájem.

MULTI team naopak přidá,  únor a  část března  bude více plavat, nejlépe dvakrát týdně , byť na úkor tréninku v tělocvičně. Velká část dětí potřebuje jakési turbo zacílení  aby se jim upevnily získané dovednosti. Trenéři si od toho sledují podstatné výkonnostní zlepšení.

Zájemcům o základní plavání lze doporučit  senohrabský kurs paní Pavlíčkové http://www.cochtanek.cz/index.php/plavani-v-senohrabech

Držte palce.


OPRAVA: podle informací od Radka z 28.1.skupina Lyžníci: "...bude fungovat na úplně jiných principech,nežli doposud skupina Multi
a bylo by dobré to říci všem ze Tvé skupiny. Aby jsi v lidech nevzbuzoval  planou naději,že tady bude další atletická a plavací skupina

a vlastně se nic neděje. Bude to jen velmi úzká skupina lidí a jejich dětí, tak jak to bylo předem avizováno,žádné odkladiště !!!! "