Tradiční poslední červencový týden jsme po třetí v řadě pod Kozákovem absolovali letní soustředění za účasti 58 svěřenců (6-18let) a 9 trenérů.
Krásy Českého ráje jsme od neděle 25.7. do soboty 31.7. poznávali při běhu, pěšmo, na kolech, koloběžkách a kánoích. Nechybělo přespání pod širákem na vrcholu magické hory Kozákov, splouvání Jizery z Malé skály do Dolánek atd. apod.. Soustředění bylo zahájeno Mázovou přednáškou s promítáním z historie i současnosti Olympijských her a stejně jako v Tokiu jsme mezi sebou pod pěti kruhy a v pěti družsvech celý týden soutěžili i pod Kozákovem. Díky všem účastníkům za moc pěkný týden a speciální Dík pak Alče za organizaci celé akce a Lence za přípravu Letních Olympijských her pod Kozákovem. Kdo se chce pokochat i obrazem, tak spoustu fotek od trenérů z jednotlivých dnů máme v oddílové fotogalerii.
Létu Zdar! Trenéři a vedoucí Alča, Lenka, Bára, Radka, Eliška, Honza, Máza, Míla, Kyf, Obik

Kdo si chce po Kozákovu otestovat formu, příležitost bude mj. v sobotu 7.8. na kultovním Vlkančickém triatlonu. Dětské-žákovské ktg. startují v 9hod. u nádrže a dospělí od 13hod. u rybníka. Viz: www.vlkancice.cz/triatlon/zakladni-informace/