V sobotu 15.5.2021 ve věku 91let odešel do věčných lovišt Jan Jurečka (5.5.1930-15.5.2021). Honza od 60. let 20. století až po první desetiletí 21 století nechyběl takřka na žádné akci našeho oddílu, vzpomeňme např. Honzovu účast na legendární výpravě Seno.lyžařů na Vasův běh v r. 1967. Honza byl velice aktivním a zdatným závodníkem v atletice, lyžování a orientačním běhu, ovšem jeho celoživotním posláním byla především trenérská, pedagogická a rozhodcovská činnost ve všech zmíněných sportech a především pak v atletice. Kromě našeho oddílu působil též v oddíle orientačního běhu Praga Praha, atletických oddílech Dukla Praha, Lokomotiva Nymburk, Slavie Kolín...a dokonce i v Alžíru! Honzův záběr byl zkrátka obdivuhodný...  www.atletika.cz/cas-informuje/zemrel-jan-jurecka/

Čest Honzově památce!

Honza Jurečka - parte