Výsledková listina zde

Celkem své časy zaslalo 70 závodnic a závodníků, jež jsou klasifikováni v 18ktg. Mnozí sportovci U Kanálu poctivě trénovali, vzájemně se v dobrém hecovali a během 14 dní se i dosti výrazně zlepšovali-za všechny jmenujme alespoň krásný minisouboj Sára Melicharová-Eli Horadová nebo tréninkové úsilí Kotišů, což Kája Kotišová taky nakonec korunovala vynikajícím časem na 2.5km trati. V mnoha dalších případech dělí závodníky v pořadí jen několik vteřin nebo dokonce na dálku zaběhli stejný čas… Na trati 2.5km (st.žactvo, dorost, ženy) je zásluhou Anety Kučerové neoficiálně ustanoven nový tratový rekord-10:02min.(30.3.2020). Dosud Zuzana Kynclová-10:06 (18.4.2019).
Během 14dní jste se doufejme U Kanálu nikdo nezranil na těle ani na duši a protesty si prosím nechte pro sebe…Ovšem, hned v prvním týdnu závodění se pod náporem běžců propadla první lávka, jež byla druhý den nově postavena.
Každopádně Všem účastníkům patří Velká gratulace a Díky za pěkná nahodilá setkání. Zároven doufejme, že se U Kanálu letos všichni ve zdraví sejdeme ještě 1x na 57 ročníku, pravděpodobně 10.září.