I letos TJ Sokol Senohraby na konci června uspořádal ve spolupráci a za podpory EA Hotelového resortu SEN již 4. ročník triatlonu a duatlonu určený dětem 0-15 let .Opět byl tento triatlon zařazen do Středočeského poháru mládže v triatlonu a samotný závod byl vyhlášen jako krajský přebor, proto jsme letos udělovali těm nejlepším 2 sady medailí (za celkové umístění a medailisté pouze ze Středočeské kraje) .

Znovu se v Senohrabech na triatlonu za účasti 115 startujících sešla velice kvalitní konkurence - jedni z nejlepších triatlonistů ve svých kategoriích – Vojtěch Cihlář , Bára Hartmanová (účastníci letošní Letní olympiády mládeže ), početná skupinka TT Příbram a Elab, místní triatlonoví „závoďáci“,... .

Plavání, stejně jako loni, probíhalo ve venkovním bazénu (v některých kategoriích bylo v bazénu pěkně plno a kategorii chlapci 10-11let jsme vzhledem k 21 přihlášeným museli rozdělit na dva starty a kluci tak bojovali nejen s náročnou tratí , ale i s časem, který určil celkové pořadí..) , cyklistický okruh vedl na louce pod Ježovem a běžecká část v areálu hotelu SEN.

Pro duatlon jsme v tomto ročníku trochu upravili tratě (závod se uskutečnil stylem běh-kolo-běh), zapojili jsme do závodu i rodiče (jako servis v depu) a nejmenší borci téměř bez slziček závodili co to šlo.

Jako každý rok se děti ze Senohrab a okolí mezi silnou triatlonovou konkurencí neztratili a brali většinu medailí..... a protože i letos nám počasí pro závod přálo, tak „profíci“ předvedli opět kvalitní výkony, medailisté si odnesli spoustu cen a všichni, kdo si náročnost triatlonu přišli vyzkoušet poprvé, si to snad také užili....

Tímto ještě jednou velice děkujeme EA Hotelovému resortu SEN za možnost tyto závody uspořádat , sponzorům za podporu a dary do cen , vedení Obce a pracovníkům Obecního úřadu za pomoc při přípravě závodu a hlavně všem kamarádům - pořadatelům za jejich ochotu ve svém volném čase připravit a pořádat podobné akce pro děti.

 

Výsledky TRIATLON SENOHRABY 2017 zde nebo online zde.

 

fotogalerie od Daniela Horada zde....(   zase byl všude....   ......boj na trati, pohoda v zázemí a nakonec odměny těm nejlepším...)

 

     tri2017   tri2017