62.ročník Podzimního běhu lyžařů

PODZIMNÍ BĚH LYŽAŘŮ

62. ročník lesního a přespolního běhu

Přípravný lyžařský kros středočeského KSL,   Finálový závod Pražského běžeckého poháru a poháru ‚‚Běžec Podblanicka 2018‘‘

NEDĚLE 25. 11. 2018 od 10 hod.            SENOHRABY-VÁVRŮV PALOUK

Tratě od 60 metrů pro nejmladší (ročník 2014 a mladší) až po 8 km pro starší dorost a dospělé

Přihlášky: Předem do 15. 11. 2018 přes webový odkaz lyžařského oddílu 

Na místě od 9.30 do 11.30 hod., nejpozději vždy 30 min. před startem příslušné ktg.

PROPOZICE:propozice         PŘIHLÁŠKY: na místě         STARTOVKA:startovka

Občerstvení na místě zajištěno, k zahřátí bude jako vždy hořet táborový oheň, u stánků partnerů závodu bude k zakoupení za výhodné ceny výstroj a výzbroj na běh, běžecké lyžování a další příbuzné sportovní aktivity v přírodě.

Těšíme se na viděnou na startu!     SKOL!

20.10.2018 Moderní pětiboj - Říjnová cena Dukly

letos poslední pohárový závod v MP...a opět medailová umístění -  Tom a Vojta 2.+3.místo, Kája Chlaňová 2.místo , další borci jako vždy v TOP10

výsledky závodu - http://www.pentathlon.cz/data/1540054320491Rijnova-cena-Dukly-(20.-10.-2018).pdf

V celkovém hodnocení poháru - všichni naši borci opět potvrdili, že patří mezi širší špičku ve svých kategoriích ...nejlepší z našeho klubu VSK ČVUT Praha -Eliška Landsmanová 1.místo, Kája Chlaňová 2.místo, Tom Štolba 3.místo , Vojta Růžička 5., Ondra Růžička 7., Kuba Štolba 9.,.....vizhttp://www.pentathlon.cz/data/1540314889309CPM-2018-20.10.2018.pdf

BP JUNIOR CUP 2018 - 6.10.2018 Vlašim - Běh zámeckým parkem

Poslední závod počítaný do Junior cupu Běžec Podblanicka...gratulace ke spoustě medailí z tohoto závodu .....

A GRATULACE vítězům celého BP JUNIOR CUPU 2018 

1)  CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ PRO TJ SOKOL SENOHRABY V SOUTĚŽI DRUŽSTEV

2) CELKOVĚ V JEDNOTLIVCÍCH : 1.místa -  Eliška Skořepová, Pavel Šťastný, Vojta Jahoda, 2.místa - Adam Straka, Kája Kosová, Domča Svoboda,  3.místa  - Kuba Kos, Kačka Vondráková  +   další borci mezi TOP 6

výsledky závodu - http://www.bezecpodblanicka.cz/sites/default/files/pdf/vysledky_beh_parkem_2018.pdf                      

CELKOVÉ VÝSLEDKY :   http://www.bezecpodblanicka.cz/juniorka2018

Moderní pětiboj - Kladno 6.10.2018 MČR U13

6.10. tentokrát na Kladně další závod ČP, a Mistrovství ČR pro kategorii U13.

V kategorii U13 kluci Tom a Vojta vyladili na svůj nejdůležitější závod formu (ráno i vynechali fotbal)  - a v osobních rekordech brali na MČR: Tom Štolba 2. místo a Vojta Růžička  3. místo (i s penalizací)v soutěži jednotlivců spolu se stali s přehledem Mistry ČR v soutěži družstev

U13 děvčata Kája Chlaňová 11. + Kačka Šimečková 13. = v družstvech 6. místo, Nikča Vejrychová15. + Kája Kotišová 23. = družstva - 10. místo

Ondra Růža opět skvělé 3. místo, Mára Štolba 9. , Martin Kotiš 18. v U11, Kuba Růžička  v U17 - 8. , v U 15 - Karel Schoppel 12, Jindra Dvořáček 13.

výsledky - http://www.pentathlon.cz/data/1538848537214Kladenska-cena-(6.-10.-2018).pdf

MP Bystřice - MČR U11

22.9.2018 v Bystřici další závod v MP, který byl vypsán jako Mistrovství ČR pro U11. Ondra Růžička v závodě 5.místo, v družstvech s Albertem Dolejšem 3. místo !!!http://www.pentathlon.cz/data/1537630967428Cena-Bystrice-2018-(22.-9.-2018).pdf